Fundacja Dwa Serca Koszalin od serca dla serca

07 1750 0012 0000. Naszą kolejną podopieczną jest Ewa. Aktywna pełna życia młoda osoba, która uwielbiała biegać i pomagać innym. Podczas wymarzonego urlopu uległa ciężkiemu wypadkowi, w wyniku którego zmiażdżeniu uległ rdzeń kręgowy. Ewa nie poddaje się i mimo, że ogląda świat poruszając się na wózku marzy o powrocie do pełnej sprawności. Każdy, kto zechce pomóc Ewie może wpłacać datki na konto w Raiffeisen Polbank. 95 1750 0012 0000 0000 2358 4816. Nasz kolejny podopieczny to Pan Waldemar.

OVERVIEW

This site fundacjadwaserca.pl currently has a traffic classification of zero (the smaller the higher page views). We have probed zero pages within the domain fundacjadwaserca.pl and found one website interfacing with fundacjadwaserca.pl.

FUNDACJADWASERCA.PL RANKINGS

This site fundacjadwaserca.pl has seen variant amounts of traffic in the past the year.
Traffic for fundacjadwaserca.pl

Traffic ranking (by month) for fundacjadwaserca.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacjadwaserca.pl

WHAT DOES FUNDACJADWASERCA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjadwaserca.pl Mobile Screenshot of fundacjadwaserca.pl Tablet Screenshot of fundacjadwaserca.pl

FUNDACJADWASERCA.PL HOST

We observed that a lone root page on fundacjadwaserca.pl took six thousand four hundred and thirty-seven milliseconds to stream. We could not find a SSL certificate, so we consider this site not secure.
91.234.146.241

I detected that this website is operating the LiteSpeed operating system.

Fundacja Dwa Serca Koszalin od serca dla serca

DESCRIPTION

CONTENT

This site fundacjadwaserca.pl had the following in the site, "Naszą kolejną podopieczną jest Ewa." We noticed that the webpage stated " Aktywna pełna życia młoda osoba, która uwielbiała biegać i pomagać innym." It also stated " Podczas wymarzonego urlopu uległa ciężkiemu wypadkowi, w wyniku którego zmiażdżeniu uległ rdzeń kręgowy. Ewa nie poddaje się i mimo, że ogląda świat poruszając się na wózku marzy o powrocie do pełnej sprawności. Każdy, kto zechce pomóc Ewie może wpłacać datki na konto w Raiffeisen Polbank. 95 1750 0012 0000 0000 2358 4816. Nasz kolejny podopieczny to Pan Waldemar."

VIEW MORE DOMAINS

rohingosling Rohin Gosling - DeviantArt

Forgot Password or Username? Deviant for 2 Years. This is the place where you can personalize your profile! Transce.

paulandwenchih

Detroit, MI, US. Tuesday, 10 January 2017. Wednesday, January 11, 2017. Wednesday, 11 January 2017. Wednesday, 11 January 2017.

Аэротрейд - производство и продажа аэролодок аэроглиссеров

Иноходец двигатель Toyota 1UZ-FE VVTI. Пиранья 6 двигатель Toyota 1UZ-FE. Пиранья 5 двигатель Subaru EZ-30. Пиранья 4 двигатель Rotax-912 ULS 2. Модельный ряд представлен надёжными и легкоуправляемыми суднами, которые можно использовать. Для активного отдыха, рыбалки и охоты, а также в поисковых и геологоразведовательных целях.